Wednesday, 2 August 2017

Denim (Kot) Şortlar 2017

DENIM ŞORTLAR

h&m


İster eski ya da artık kullanmadığınız bir kot pantolununuzu keserek, isterseniz de satın alacağınız yıpranmış görünümlü kısa bir denim şort ile tüm bir yazı geçirmeyi kim istemez ! Rahatlıktan güzeli yok değil mi ? Eğer vücudumuzda müsaitse denim şortlar  salaş bir beyaz t-shirt ile veya düğmeli bir blazer ile yaz aylarinda sade şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır. 


Aslında kot şortun nasıl giyileceği ile ilgili değil de kot şort hangi yaşlarda giyilir? diye bir spekülasyon uzun yıllardır var. Bence herkes her yaşta kot şort giyebilir ama sitili önemli. Çok ama çok kısa ve kırpık  kırpık kesilmiş bir denim şortu belli bir yaştan sonra giymek pekte uygun değil gibi ;)
h&m

Gelelim bu yılın denim şortlarına. Bu yıl inanılmaz distressed denilen yani yırtık pırtık, sanki kedi ya da köpek parçalamış gibi denim şortlar çok moda bunun yanında bir de birçok bloggerında üzerinde sık sık gördüğümüz   nakışlılar var. Ben nakışlıları çok fazla beğenmiyorum . Ayrica bu tarz tredy parcalar bir sonraki yıl yok olup gideceği için almaktan yana değilim. Ben de trendy modelleri seviyorum yalnız nakışlılar çok sıcak gelmiyor.
Benim de hoşuma giden zara ve h&m den birkaç denim şort modellerini sizler için seçtim.
Zara

zara


h&m
zara

h&m

 Aslında düzgün ve sade modelleri aradım ama bulabilmek biraz zor oldu bircogu yırtılmıs, kesilmiş modellerden ibaret. Bence resimdeki modelleri gün içinde rahatlıkla giyebilirsiniz. Hepsi de 100 TL nin altında modeller.
h&m


Sizlerin kot şort nasıl giyilmeli? kimler giymeli kimler giymemeli? konusunda düşünceleriniz neler ? Aşağıya yorum olarak yazarsanız çok sevinirim ;) 

 photo http---signatures.mylivesignature.com-54494-42-E7A91D706FA254AA1C0EA2829900B9B7_zpsflz9sdli.png